Snídaňová servírka/číšník
Comfort Hotel Olomouc Centrevíce
ceska republika olomouc, CZ
před 19 dny

Popis práce

Pro Comfort Hotel Olomouc Centre hledáme vhodné uchazeče na pozici Snídaňová servírka / číšník.

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí v blízkosti centra
  • přátelský kolektiv
  • pestrou pracovní náplň
  • Požadujeme

  • zkušenosti s obsluhou hostů, servis jídel a nápojů
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • 100% přístup k práci, vstřícnost
  • znalost cizích jazyků výhodou
  • zdravotní průkaz
  • Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081 / 14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č.

    101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

    Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-

    li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a / nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

    Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

    Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

    souladu s ustanovením 11 a 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-

    li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

    CPI Hotels Kariéra

    title Předmět Vaše jméno Váš e-mail Telefon Vaše zpráva pro nás Přiložte soubor...(maximum 4 soubory) Přepište kód Souhlasím se zpracováním osobních údajů ().

    Prosím čekejte, formulář se odesílá...