ASISTENT/KA VYŠŠÍHO MANAGEMENTU s AJ
AC Jobs
Praha hl. Město
před 7 dny

Máte alespoň krátkodobé zkušenosti s vedením kanceláře a podporou managementu? Vaše angličtina je na výborné úrovni a chcete ji i nadále využívat na každodenní bázi?

Vaše vystupování je vždy maximálně profesionální? Pak je tato pozice určena přímo Vám!! Mezinárodní úspěšná přepravní společnost hledá novu posilu pro převážně zahraniční management na pozici : ASISTENT / KA VYŠŠÍHO MANAGEMENTU s AJ (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení kanceláře
  • administrativní podpora českých i zahraničních manažerů
  • komunikace se zahraničními partnery
  • příprava meetingů, zápisy z porad
  • příprava podkladů k prezentacím
  • plánování a zajištění pracovních pobytů
  • Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • angličtina na pokročilé úrovni (každodenní využití)
  • zkušenosti s obdobnou náplní práce
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • výborné organizační schopnosti
  • profesionální a reprezentativní vystupování
  • Co nabízíme?

  • práci v příjemném prostředí nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvek na životní připojištění
  • stravenky
  • odborné i jazykové kurzy
  • příspěvek na sport
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce : Praha 5
  • Požádat