Projektový manažer s praxí (automotive)
Dobrá práce.cz
Kopřivnice (okres Nový Jičín), CZ
před 9 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Máte zkušenosti jako projektový manažer?

Chcete pracovat pro lukrativní společnost?

Jste schopný / á komunikovat plynně anglicky nebo německy?

Hledáme člověka, který :

  • Má VŠ vzdělání technické (strojírenské velkou výhodou)
  • Má zkušenosti s vedením projektového týmu
  • Má zkušenosti s projektovým managementem
  • Se domluví anglicky nebo německy
  • Má přirozenou autoritu a je týmovým hráčem
  • Je leaderem, je proaktivní a umí dotáhnout nastavené cíle do zdárného konce!
  • Nabídka

    Za svou práci budete odměněni :

  • Mzdové rozpětí dle Vaší profesní praxe
  • 13-tý plat
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Nabízíme příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměníme Vás při životním jubileu
  • Pracovní náplň

    Hledáme člověka, který zodpovědně povede nově vznikající projektový tým!

    Zajistí komunikaci interní i externí směrem k zákazníkovi!

    Služební cesty mu nebudou překážkou!

    Má chuť podílet se na nových projektech! Město : Kopřivnice

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!