SW Developer for Cloud & IP
Tieto Czech Support Services s.r.o.
Brno, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt e-mailem. Naše brněnská R&D pobočka se zaměřuje na výzkum a vývoj software, především v Javě, na Linuxu.

Sáhnout si můžeš i na cutting edge technologie a podílet se na jejich výzkumu, vývoji, integraci či implementaci, ONAP, SDN / NFV, Kubernetes, Docker, OpenStack, OpenDaylight, Open vSwitch, Intel Rack Scale Design, HW-Offloading.

A co že to u nás vlastně můžeš dělat? Obecně jde o vývoj a automatizované testování velké SW cloudové platformy virtuálního hyperscale datového centra Hodně taky záleží na konkrétním týmu, kterých máme více jak 10 a každý má svoje zaměření, například : Thunderball tým -

implementace Command Center Manager funkcionality v oblastech Discovery, Inventory, Alarms, Metrics a VPOD, Phobos a Deimos tým dělá na Chassis Management Unit, Climate control, Sleds discovery and configuration, Storage service, SW upgrade / HW replacement, CoreOS (Montavista Linux) build, Centralized system logging, Alarm handling Nemesis tým se věnuje Continuous Integration atd.

atd.

Práce u nás Tě bude bavit, pokud : Tě zajímá vývoj v Java SE Máš představu o fungování TCP / IP Nebojíš se černé obrazovky v Linuxu Umíš si zjednodušit práci za pomoci skriptů (Python, Bash.

 • Jsi agilní a tak trochu multifunkční (říká se tomu DevOps a rozmáhá se nám tu) Domluvíš se anglicky a nebo na tom zapracuješ, pomůžeme nabídkou kurzů Hledáš dlouhodobou spolupráci ať už jako zaměstnanec nebo freelancer Ti vyhovuje stabilní zázemí, pohodová atmosféra a práce v kanceláři, nikoliv openspace Občas potřebuješ pracovat z domu a nechceš dělat přesčasy Nabízíme : Stravenky, 25 dnu dovolene, cafeteria system, Home Office, flexibilni pracovni doba, možnost cestovat a mnoho dalsich Souhlas zaměstnavatele s modrými kartami
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost