Senior Sales Manager
Etnetera
Prague , Česká republika
před 7 dny

Výběr nového parťáka do obchodního týmu je pro nás událost, kterou nepodstupujeme každý den. Vyhlížíme někoho, kdo ocení prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci, jedinečné svobodomyslné prostředí naší firmy i práci na významných projektech se zkušenými a kreativními kolegy.

Hodíš se k nám, pokud :

máš zkušenost s hledáním a akvizicí nových zákazníků,

pohybuješ se několik let v IT / online prostředí,

máš za sebou prokazatelné obchodní úspěchy,

máš výjimečné charisma, odvahu a jsi zapamatovatelný,

velmi snadno si vytváříš sociální vazby a networking pro Tebe není jen cizí slovo

komunikace v angličtině pro tebe není problém,

zajímá Tě i zahraniční obchod.

čem se bude Tvoje práce v Etneteře jiná?

Budeš se orientovat v nejnovějších trendech a udávat směr našeho budoucího businessu.

S klienty máme dobré a dlouhodobé vztahy. Máš prostor každého z nich dobře poznat a rozvíjet spolupráci. Za pomoci kolegů provádíš klienty nástrahami digitálního světa.

Vidíš kolem sebe trendy a chceš je aplikovat v praxi? Skvělý, pojď to ukázat nám i klientům.

U nás máš v rozhodování velkou míru svobody a odpovědnosti. Pro klienty chceme být partnery a často zastáváme roli Business Consultanta.

Budeš součástí sehraného týmu táhnoucího za jeden provaz již řadu let. To se odráží v mnoha věcech, společně si třeba rozdělujeme podíly na zisku.

Neupínáme se k tvrdým ká-pé-íč-kům a nehodnotíme jen na jejich základě.

Kromě velkého pole působnosti Ti také nabízíme :

Chceš u práce chvíli sedět a chvíli stát? Žádný problém, můžeš pracovat u polohovacího stolu. Kromě platu a odměn dostaneš stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání a další z balíčku benefitů.

Naše holešovické kanceláře plné dřeva, které vyhrály jednu z kategorií Zasedačky roku. Náš HUB připomíná kavárnu. Chceš si vyčistit hlavu?

Jdi přes oběd běhat do Stromovky nebo si zacvič v malé tělocvičně.

Prostředí Etnetera Group. To je skupina 9 firem, mezi kterými najdeš i kreativní nebo výkonnostní agenturu. To znamená více jak 250 lidí, od kterých můžeš nasávat know-how a sbírat kontakty.

Nežijeme jenom prací. Těš se na jedinečnou firemní kulturu plnou společných akcí a uvolněnou atmosféru.

Třešničku na dortu v podobě odměny 100 za 10 , tedy příspěvek sto tisíc korun na dovolenou za deset let odpracovaných ve firmě.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost