Inženýr optiky ve výrobě
Pragma
Rychvald, Česká republika
před 31 dny

Pracoviště : Pracovní náplň :

Pracovní náplň :

spolupráce při náběhu nových projektů ve výrobě a zajištění jejich fotometrické kvalityzodpovědnost za fotometrickou kvalitu již běžících výrobkůspolupráce s vývojovými konstruktéry při změnách stávajících výrobků a zavádění nových výrobkůřešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníkakomunikace s dodavateli testovacích zařízení ve výroběřešení specifických požadavků u zákazníka

Požadujeme :

SŠ / VŠ vzdělání technického směru (fyzikální obory, optika, optoelektronika)povědomí o problematice optiky, orientace a zájem o oblast fyzikálních vlastností a zákonů světlaznalost 3D modelování výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atd.

znalost anglického jazyka výhodouřidičský průkaz sk. Btechnické myšleníprezentační a komunikativní schopnostischopnost týmové spolupráce, samostatnost v řešení úkolůochotu cestovat

Nabízíme :

zajímavou práci v závodě světelné techniky v Rychvaldumotivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systémnadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu.

 • možnost odborného a kariérního růstu
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost