NÁKUPČÍ FRESH FOOD
AC Jobs
Praha-východ
před 10 dny

Pohybujete se už nějaký ten rok v oblasti plánování a řízení zásob čerstvých a trvanlivých potravin? Jste zběhlí v komunikaci s českými i zahraničními dodavateli?

Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Stabilní rostoucí retailová společnost hledá posilu do svého týmu na pozici : NÁKUPČÍ FRESH FOOD (50-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zefektivňování nákupních strategií
  • analýza a nastavení optimální výše zásob
  • komunikace s českými i zahraničními dodavateli (objednávky zboží)
  • řešení výprodejů potravin a minimalizace odpisů
  • úzká spolupráce s dalšími nákupčími
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • dlouhodobou praxi v nákupu FMCG FOOD
  • pokročilou úroveň anglického jazyka
  • uživatelskou znalost MS Excel
  • samostatnost a organizační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • pestrá pracovní náplň
  • dovolená navíc
  • firemní benefity
  • příspěvky na stravování
  • termín nástupu : Ihned / po domluvě
  • místo výkonu práce : 10 minut ze stanice Opatov (metro C)
  • Požádat