MANAŽER VÝVOJE/KONSTRUKCE
AC Jobs
Vyškov
před 9 dny

Máte chuť přijmout novou pracovní, možná i životní, výzvu? Jste inovativní, kreativní a jste rád vždy o krok vpředu před ostatními?

Považujete se za skutečného odborníka v oblasti konstrukce a máte již nějaké zkušenosti s koordinací lidí? Pokud odpovídáte ano, jste to právě Vy, koho hledáme na pozici MANAŽER VÝVOJE / KONSTRUKCE na Hodonínsku! Moderní stabilní výrobní společnost s velkým důrazem na inovace hledá nového kolegyu na pozici : MANAŽER VÝVOJE / KONSTRUKCE

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za zadané projekty
  • vývoj výrobních linek s vysokým podílem automatizace
  • návrhy nových řešení a celkově zlepšování
  • organizování práce na jednotlivých částech projektů
  • řízení týmu kvalifikovaných odborníků
  • kooperace s výrobou a dalšími odděleními
  • Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušeností s vedením lidí
  • znalost angličtiny či němčiny (výhodou)
  • aktivní a inovativní přístup
  • schopnost plánovat a organizovat
  • Co nabízíme?

  • práci na zajímavých projektech pro top firmy
  • moderní prostřední otevřené novým myšlenkám a nápadům
  • možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • 13. mzda
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce : Hodonínsko
  • Požádat