VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU
AC Jobs
Tachov
před 14 dny

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobě? Jste technicky zdatný a dokážete si stanovovat priority? Komunikujete v angličtině?

Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme! Perspektivní mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu organizačně schopného a samostatného kandidáta na pozici : VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace kolektivu operátorů a předáků ve výrobě
  • Vytváření procesů ve výrobě
  • Zadávání a kontrola kvality a včasnosti zakázek
  • Dohled nad rozdělováním materiálu
  • Odpovědnost za efektivitu výroby a plnění denního plánu
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka (schopnost domluvit se)
  • Německý jazyk výhodou
  • Znalost SAP a jiných podnikových informačních systémů výhodou
  • Co nabízíme?

  • Možnost osobní a profesní realizace
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování včetně nápojů zcela zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Požádat