Svářeč - mechanik nerez
Bílek Filtry s.r.o.
Josefov, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz

Montáž filtračních zařízení dle výkresové dokumentace ve výrobním závodě, montáž technologických celků v ČR případně zahraničí.

Za Váš přínos jsme ochotni nabídnout : plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz, zajímavou a smysluplnou práci ve stabilní společnosti, přátelské pracovní prostředí, motivující odměnu za dobře vykonanou práci, profesní růst, pravidelné vzdělávání, stravování, 5 dní ozdravného volna navíc, mzda : 25 000 30 000 Kč (po zapracování).

Očekáváme od Vás : znalost svařování oceli v oblasti výroby a servisu zařízení z nerezových ocelí (metoda TIG / MIG v ochranné atmosféře vítána), manuální zručnost a preciznost, aktivní přístup k práci a samostatnost, orientace ve výkresové dokumentaci, vysoká míra zodpovědnosti, ŘP sk.

B, nekuřáci. Své motivační dopisy a strukturované životopisy včetně dosažených výsledků zasílejte na adresu janulik filtrace.com.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost