IT MANAGER
AC Jobs
Praha hl. Město
před 7 dny

Nevšední nabídka našeho portfolia je to oč tu běží. Menší společnost naopak s celosvětovým rozsahem hledá šéfa pro 10členný tým.

Zajímá Vás role vedoucího, který je zároveň hlavním článkem mezi odběrateli a dodavateli? Oblast HW / SW Vám není cizí ba právě je to Vaše vášeň?

Anglicky se domluvíte? Na co ještě čekáte? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes

Pracovní náplň

  • Vedení týmu (8-10 členů) plánování úkolů, tvorba business plánu, kontrola činností, školení,
  • Komunikace s dodavateli i odběrateli (vyhledávání nových dodavatelů, akvizice, tvorba a plnění smluv, kontakt se stávajícím zákazníkem)
  • Zodpovědnost za běžící projekty, perfektní znalost portfolia společnosti
  • Pravidelný reporting
  • Co požadujeme?

  • Všeobecná znalost a přehled v oblasti SW / HW
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Obchodní praxe tvorba nabídek a rozpočtů
  • Skvělé komunikativní a prezentační dovednosti
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu
  • Co nabízíme?

  • Motivační ohodnocení za splněné plány
  • Jazykové kurzy, příspěvky na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Mobil & Notebook
  • Zajímavá školení u zahraničních partnerů
  • Místo výkonu : Praha
  • Požádat