VEDOUCÍ TECHNIKŮ KVALITY
AC Jobs
Praha hl. Město
před 2 dny

Hledáte práci na pozici TEAMLEADER ve středočeském kraji? Jste technicky zdatný / á a máte zkušenosti s kvalitou ve strojírenské společnosti?

Domluvíte se anglicky a chcete jazyk při práci využívat? Tak mi pošlete svůj životopis a začněte pracovat jako TEAMLEADER PRO TECHNIKY KVALITY (40-45.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Řízení a organizace kontrolorů
  • Řešení operativních problémů
  • Reporting
  • Dohled nad dodržováním správných postupů
  • Práce na neustálém zlepšování
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s vedením týmu lidí
  • Orientaci v nástrojích kvality
  • Zkušenosti ze strojírenského prostředí
  • Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Zkrácená týdenní pracovní doba
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Práci pro nadnárodní úspěšnou společnost
  • Možnost firemního vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Možnost závodního stravování
  • Požádat