Prodavač/ka
H R U Š K A , spol. s r.o.
Lochenice, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro H R U Š K A , spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Lochenice 91, Předměřice nad Labem (Lochenice), 50302
  • Přidáno : 4.10.2018
  • Prodavači potravinářského zboží :

    Hledáte různorodou práci, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit?

    Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás!

    Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. přijme prodavačku!

    Pracovní náplň :

  • obsluha zákazníků
  • doplňování zboží na prodejně
  • kontrola záruční lhůty a správnosti cen
  • další práce, související s chodem maloobchodní prodejny
  • Požadujeme :
  • spolehlivost
  • Nabízíme :

  • stabilní zaměstnání v české společnosti
  • stravenky v hodnotě 60 Kč
  • prémie dle obratu prodejny
  • příspěvek na praní pracovních oděvů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny při pracovních a životních výročích
  • různorodou práci
  • nástup dle dohody a možností uchazeče
  • vstupní zaškolení přímo na prodejně
  • Vyžadované vzdělání : Nižší střední