sociální pracovník/ce
Zdislava Veselí, z.ú.
Veselí nad Moravou, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Za Poštou 110, 698 01 Veselí nad Moravou.

Nabízíme : zajímavé mzdové ohodnocení + prémiová složka (+ další odměny), zajímavou práci v přátelském kolektivu, zaměstnanecké benefity, stravenky, mobilní telefon, možnost mimořádné odměny, 5 týdnů dovolené.

Pracovní poměr na dobu určitou od 1.

2018 do 31.

2019 s možností prodloužení. Požadavky : vzdělání dle zákona 108 / 2006 Sb.

o sociálních službách, řidičský průkaz sk.

B (aktivní řidič / ka), práce na PC (především MS Office), trestní bezúhonnost, osobnostní předpoklady (psychická odolnost, trpělivost, příjemné vystupování, empatie, komunikační dovednosti, kreativita, časová flexibilita, pečlivost), zkušenosti s prací se seniory vítány.

Náplň práce : ambulantní péče o osoby, které mají sníženou soběstačnost (z důvodu věku, onemocnění nebo zdravotního postižení), podpora soběstačnosti, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování základních psychosociálních potřeb, podpora klientů v rozvoji, případně udržení jejich schopností a dovedností, tvorba a aktualizace standardů kvality sociálních služeb, sociální šetření, individuální plánování, administrativní zabezpečení služby, organizace práce pracovníků v sociálních službách, vedení dokumentace.

gloz zdislavaveseli.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost