OBCHODNÍ KONZULTANT – REKLAMA
AC Jobs
Středočeský kraj
před 12 dny

Chcete si sami ovlivňovat výši svého výdělku? Chcete si sami organizovat svůj čas? Máte obchodní zkušenosti? Pak hledáme právě Vás! Společnost poskytující služby v oblasti reklamy hledá kandidáty na pozici OBCHODNÍ KONZULTANT REKLAMA (až 60 000 Kč)

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání nových zákazníků se zájmem o velkoplošnou reklamu
  • vyjednávání obchodních podmínek se zákazníky, příprava cenových nabídek
  • komunikace se zákazníkem po celou dobu realizace zakázky
  • práce s databází realizovaných projektů a interním informačním systémem
  • administrativa spojená s jednotlivými obchodními případy
  • Co požadujeme?

  • praxi na obchodní pozici
  • středoškolské vzdělání
  • aktivní přístup k práci
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení závislé na vašich výsledcích
  • spolupráci na živnostenský list nebo zaměstnanecký poměr
  • prostor pro rozvoj vašich obchodních dovedností
  • možnost práce formou home office
  • automobil pro soukromé účely
  • zázemí kanceláře v Brně nebo Praze
  • Požádat