Zvárač 135. 136 s drážkovaním Přerov
NPR.Construction.cz s.r.o.
Přerov
před 14 dny

Požadujeme : Hledáme zkušené svářeče s drážkováním do Přerova s platnými certifikáty STN135 PBW FM3 Ss 12,0 PF ss nb STN136 PBW FM3 Ss 12,0 PF ss nb Jedná se o svařování velkých dílů pro výrobu do elektrárně, výroby pro doly, velké tlakové nádoby a jiné .

 • Práce s drážkováním je ve výrobě 10-15%, záleží od projektu Práce se svařovacími mašina značky FRONIUS. Požadujeme skutečně zkušených svářečů.
 • Svary podléhají tlakovým případně renegenovým zkouškám. Práce v 1-2 směnném provozu po 10-12 hodin. Možnost turnusů po dohodě v podniku.

  podniku jsou svářečské zkoušky trvají 4-5 hodin. Svařuje se deska o tloušťce 30mm a o délce 350 mm s úkosem. Platové podmínky : Živnost : 270Kč-

  340Kč / hod Možn ost ubytování Nástup dohodou. V případě zájmu nás kontaktujte. Vzdělání : bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vyučení, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Práce na ŽL, Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost