ZKUŠENÝ ELEKTROPROJEKTANT
AC Jobs
Rakovník
před 2 dny

Máte praxi s projektováním v oblasti elektrotechniky? Hledáte společnost, která Vám dá prostor pro seberealizaci? Chcete se podílet na velkých projektech a být u vývoje nových technologií?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici : ZKUŠENÝ ELEKTROPROJEKTANT (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování a zpracování elektro schémat
  • Tvorba technické dokumentace a obvodových schémat
  • Podílení se na mezinárodních projektech
  • Komunikace s partnery v angličtině / němčině
  • Podílení se na vývoji, hledání inovativního řešení
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání elektrotechnické
  • Angličtinu / němčinu na pokročilé úrovni
  • Praxi s projekcí elektro součástek / rozvaděčů / kabeláže
  • Praxi s programem ELCAD / COMOS / EPLAN výhodou
  • Vyhlášku 50 / 1978 Sb. podmínkou
  • Co nabízíme?

  • Bonusové ohodnocení při nástupu
  • Příspěvek na stravování, penzijní / životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené, pracoviště přímo u metra
  • Prostor pro kariérní růst a seberealizaci
  • Místo výkonu : Praha
  • Požádat