Vedoucí vývojového týmu
Komerční Banka
Praha 9 - Náměstí OSN
před 16 dny

Environment

Vývojová továrna Front End Solutions je zodpovědná za vývoj přímého bankovnictví Komerční Banky. Do našeho týmu hledáme Vedoucího vývoje softwaru, který převezme odpovědnost za jeden z našich týmů a bude řídit dodávky ve svěřené oblasti.

Pracujeme s využitím agilních postupů podle SCRUMu.

Mission

  • Bavilo by Vás starat se vlastní team a řídit software dodávky?
  • Máte zkušenosti s řízením vývoje aplikačního software?
  • Láká Vás svět financí a bankovnictví?
  • Preferujete SCRUM před waterfall?
  • Říkají vám něco pojmy jako JAVA, Angular, ESB, API, Docker nebo GIT?
  • Máte angličtinu na komunikativní úrovni?
  • Baví Vás pracovat s pokročilými technologiemi, objevovat nové možnosti a spolupracovat na neustálém zlepšování svěřených oblastí?
  • Pokud na většinu z těchto otázek odpovíte ano, pak hledáme právě Vás!
  • Co Vás čeká v prvních dnech

  • Absolvujete úvodní představení Komerční banky
  • Seznámíte se svým novým teamem, klíčovými lidmi a portfoliem aplikací a dodávek, o které se budete starat
  • Co bude dál?

  • Budete se seznamovat s konkrétními běžícími a plánovanými dodávkami do projektů po věcné, časové a finanční stránce
  • Budete hlouběji poznávat svůj team a aplikace, které budete mít ve správě
  • Vaší náplní práce bude koordinovat portfolio sw dodávek do projektů a řídit svůj team, tak aby dodávky dodal ve slíbeném čase, kvalitě a financích
  • Postupně se budete zapojovat do liniového řízení a rozvoje svého teamu
  • Spoléháme také na Vás v oblasti sledování nových trendů v sw vývoji a jejich adaptaci
  • Budete součástí komunity leaderů, kteří se starají o rozvoj aplikací pro zaměstnance a klienty KB
  • VŠ vzdělání
  • Znalost životního cyklu vývoje aplikací
  • Znalost SCRUM, waterfall vývoje aplikací
  • Základní povědomí o technologiích JAVA, Javascript, Oracle, ESB
  • Znalost technické angličtiny
  • Zvládnutí práce pod stresem
  • Samostatnost, schopnost řešit náročné úkoly, pečlivost a přesnost
  • Analytické myšlení a velmi dobré komunikační schopnosti
  • Proaktivní přístup, časovou flexibilitu
  • Spolupráci s kolegy v týmu
  • Požádat