Senior HTML kodér
Poski.com s.r.o.
Ostrava
před 14 dny

Do našeho týmu v Ostravě hledáme kolegu na pozici HTML kodér - senior. Staneš se součástí týmu, který můžeš, pokud budeš dobrý i po zaškolení vést.

Samozřejmostí je pravidelná komunikace s klienty a hledání řešení pro VIP partnery, jakou jsou například firmy Whirlpool, Albixon, Hyundai a další.

Poskytujeme plno zajímavých bonusů, včetně provize ze zisku projektů. Spolupracuj s námi, budeš pracovat v týmu profesionálů a fandů do IT.

Ve firmě, která má mezi 25 - 30 zaměstnanci, tedy ideální velikostí pro tvůj další rozvoj. Tvojí náplní práce bude : - Samostatná práce na projektech.

 • Orientování se v cizím kódu. Požadujeme : - Samostatně pracovat na projektech - SEO základní podvědomí o on-page faktorech -
 • Optimalizovat objem front-end kódu - Server Side technologie související s front-endem - Google nástroje (Google page speed insgihts, Googledevelopers apod.

  Cross-browser compatibility znalosti - Technologie pro mobilní weby (Modernizr) - Orientovat se v cizím kódu - Mít grafické cítění, základy typografie a nauky o barvách Kvalifikační předpoklady pro nástup : -

  Minimálně středoškolské vzdělání - Týmový duch s chutí se učit novým věcem a nestát na místě - HTML5 (CSS3, CANVAS, VIDEO), PHP (na procedurální úrovni) -

  LESS, TypeScript, jQuery - Node.js a Grunt.js - Bootrap >

  3 - Git, SVN - Adobe Photoshop, Illustrator - PhpStorm - Sada LibreOffice - G Suite + vše co ke své práci potřebujes (Putty, WinMerge, a pod) + zkušenosti s Wordpress vítána Vzhledem k tomu, že se jedná o seniorskou pozici očekáváme : -

  Praxi více než 1 rok na pozici front-end developer - Zkušenosti s responzivními weby (CSS3 Media Queries, Bootrap) - Portfolio min.

  3 responzivních projektů Nabízíme : - Smlouvu na HPP, ŽL - úvazek je na dohodě. - Pružnou pracovní dobu. - Mzdové ohodnocení 25 000 Kč -

  35 000 Kč + podíl ze zisku na projektech. - Homeoffice až 50 dnů v roce, 3 Sickdays, 20 dnů dovolené. - Zajištění počítačového vybavení.

 • Moderní klimatizované prostory kanceláře v Ostravě. - Relaxační zóna (fotbálek, šipky, odpočinek), podívej se na náš Facebook.
 • Možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem i mimo ČR. - Mladý a přátelský kolektiv. - Stravenky.
 • Pravidelné interní školení, kurzy angličtiny. - Příspěvek na stravování, vlastní moderní kuchyň. - Platba životního pojištění.
 • Pravidelné firemní Teambuildingy pro utužení kolektivu : -). Vzdělání : bakalářské, postgraduální, vysokoškolské, vyšší odborné, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost