ZÁKAZNICKÝ SERVIS – BEZ JAZYKA
AC Jobs
Plzeň-jih
před 8 dny

Máte zkušenosti s přijímáním objednávek a řešením reklamací v zákaznickém servisu? Jste organizačně schopný člověk a máte prozákaznický přístup?

Pak hledáme právě Vás do našeho týmu!

Pracovní náplň

  • přijímání objednávek od zákazníků
  • zadávání objednávek do systému SAP
  • příprava dokumentů pro logistiku (expedice, fakturace)
  • řešení reklamací výrobků, dodávek a jejich evidence v systému
  • komunikace napříč odděleními
  • tvoření reportů
  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici podmínkou
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • prozákaznický přístup
  • dlouhodobou spolupráci
  • samostatnost i práci v týmu, velmi dobrou organizační schopnost
  • Co nabízíme?

  • pátky končíme ve 13 : 00 hod.!
  • po zapracování pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • jazykové kurzy angličtiny / němčiny v rámci pracovní doby
  • stravenky, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost kariérního růstu a rozvoje
  • Multisport benefit kartu
  • Místo výkonu práce Plzeň sever (5 minut od Plzně, rozhraní okresů Plzeň - sever a Plzeň - jih)
  • Požádat