Vedoucí výroby
GRAFTON Recruitment
Karlovarský kraj, Czech Republic
před 4 dny
source : Práce v Ostravě

Úvod a popis pracovní náplně

  • hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY v Ostrově nad Ohří
  • Vaším úkolem bude :
  • organizace výroby ve stabilní a perspektivní společnosti
  • spolupráce na tvorbě výrobních plánů, dohled nad jejich plněním
  • organizace směny a personální vedení pracovníků
  • reporting a plánování
  • kontrola a procesní řízení materiálového toku
  • Požadujeme

  • Vzdělání technického směru (ideálně strojní),
  • prokazatelnou zkušenost s vedením větší strojírenské výroby,
  • dobrou znalost procesů štíhlé výroby,
  • výbornou zkušenost s ERP systémy (Byznys, SAP, Navision, Oracle a jiné) a schopnost pracovat s daty,
  • schopnost motivovat a rozvíjet podřízené
  • jazyková vybavenost, NJ je podmínkou
  • Nabízíme

  • Kromě odpovídajícího mzdového ohodnocení Vám zaměstnavatel nabízí :
  • bonusy dle plnění cílů
  • závodní stravování
  • Vzdělání :

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

    Pracovní poměr : Práce na plný úvazek

    Možný nástup : ihned

    ihned