kierowca samochodu ciężarowego
Šindelář Spedition, s. r. o.
Netolice, Vodňanská 533, 384 11 Netolice, Czechy
před 7 dny
source : praca.gov.pl

Warunki pracy i płacy

Informacje o lokalizacji :

transport towarów na trasach międzynarodowych

Przyczyna oddelegowania :

Zakres obowiązków :

Rodzaj umowy :

Umowa o pracę na czas określony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję :

Wymiar etatu : nie dotyczy

Zmianowość :

Liczba godzin pracy w tygodniu :

Inne informacje (informacje o systemie i rozkładzie czasu pracy) :

pełny etat,

praca kierowcy na trasach międzynarodowych

Data rozpoczęcia : Wynagrodzenie brutto :

Wynagrodzenie brutto : od 20 000 CZK

Wynagrodzenie netto : System wynagradzania :

System wynagradzania :

Czasowy ze stawką miesięczną

Premie : Dodatkowe świadczenia :

Dodatkowe świadczenia :

pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania

Zawód :

pozostali kierowcy samochodów ciężarowych

Typ propozycji :

Zapewnienie wyżywienia :

Zapewnienie zakwaterowania :

Zatrudnienie od zaraz :

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski :

Wykształcenie : Znajomość języków :

Znajomość języków :

  • angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
  • czeski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
  • Zawód : Staż pracy w zawodzie :

    Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

    Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

    Inne wymagania : Dane pracodawcy

    Pracodawca :

    Krótki opis działalności gospodarczej :

    Šindelář Spedition, s. r. o. rozpoczęła swoją działalność na początku 1996 roku i rozwija swoją działalność głównie w zakresie drogowego transportu towarowego na trasach krajowych i międzynarodowych.

    Obecnie firma posiada : 250 pracowników, 160 ciężarówek (EURO 5, EURO EEV), 180 przyczep i 15 cystern. Samochody głownie MAN, DAF, VOLVO, MERCEDES, posiadające satelitarny system monitorowania pojazdów.

    Nr KRAZ : Adres www :

    Adres www : Sposób aplikowania :

    Sposób aplikowania :

    bezpośrednio do pracodawcy

    Dane kontaktowe :

    personalni sindelar-spedition.cz

    Język aplikacji : angielski, czeski

    Wymagane dokumenty :

    w tytule maila należy podać : EURES - řidič)

    Sposób kontaktu / przekazania dokum. :

    Dodatkowe informacje dotyczące aplikowania :

    Miroslava Robová, +420 731 123 101, personalni sindelar-spedition.cz

    kontakt w języku czeskim lub angielskim)

    p href "javascript : void(0)" class "zwijana-kategoria-link" aria-label "zwiń sekcję

    Požádat
    Přidat do oblíbených
    Odebrat z oblíbenýcch