MEDIÁLNÍ KONZULTANT/KA
RADIOHOUSE s.r.o.
Liberec, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro RADIOHOUSE s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Rumunská 655 / 9, Liberec 1 (Liberec), 46001
  • Přidáno : 12.9.2018
  • Obchodní zástupci : Náplň práce :

    Náplň práce :

  • přímý obchod, každodenní jednaní s managementem firem
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající klienty
  • konzultace, návrhy reklamních kampaní, podíl na výrobě reklamního spotu
  • kompletní zodpovědnost a realizace celého obchodního případu (samostatné vedení obchodních případů)
  • tvorba a prezentace cenových nabídek / reporting
  • Požadujeme :

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost regionu Libereckého kraje
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič - podmínkou)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • vynikající komunikační, obchodní a prezentační dovednosti
  • orientaci na stanovené cíle a výsledky
  • Nabízíme :

  • zaměstnanecký poměr nebo externí spolupráce
  • zázemí největšího rádiového domu v ČR
  • služební automobil, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené
  • vstupní zaškolení a další profesní rozvoj v rámci pracovní pozice
  • odpovídající finanční ohodnocení (fixní plat + provizní složka)
  • uvedení do znalosti mediální oblasti
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)