MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU
AC Jobs
Brno
před 2 dny

Hledáte, kde uplatnit zkušenosti s vedením týmu? Ceníte si svého obchodního talentu? Rádi komunikujete s lidmi? Hledáte stabilní a perspektivní zaměstnání s pracovní smlouvou, pevným fixním platem a zajímavým provizním ohodnocením?

Tak čtete dál, hledáme právě Vás! Čeká Vás zajímavá práce, kde za sebou uvidíte výsledky. Za dobře odvedenou práci Vás umíme nadstandardně ocenit.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za plánování a plnění týmového plánu finančních obratů
  • Kontakt s klienty, řešení nových obchodních případů
  • Budování, rozvoj a motivace týmu
  • Denní reporting managmentu za svůj tým
  • Vztahový prodej
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti z obchodní pozice a zkušenosti s vedením a řízením lidí
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Schopnost naslouchat potřebám zákazníků i obchodníků
  • Velmi dobré komunikační, obchodní a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování
  • Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Příležitost podílet se se svým týmem na rozvoji a růstu významných firem v Jihomoravském kraji
  • Zázemí největší české personální agentury s působností po celé ČR
  • Kancelář v moderním budově v centu města
  • Stravenky a příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce v prima partě lidí - jsme opravdu fajn : -)
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Notebook a telefon k soukromému využití
  • Místo práce : Brno, Orlí 36
  • Požádat