SOFTWARE TEST ENGINEER
AC Jobs
Olomouc
před 18 hodinami

Hledáte uplatnění v IT oboru? Láká vás testování webových aplikací? Znáte základy programování? V tom případě hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Máte možnost podílet se na úspěchu globálního leadera působícího v rychle se rozvíjejícím oboru komunikace se zákazníky.

Společnost poskytující služby v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a zdravotní péče hledá testera do svého týmu. SOFTWARE TEST ENGINEER

Pracovní náplň

  • Testování webových aplikací - výkonnostní i zátěžové
  • Tvorba testovacích scénářů a dat
  • Analýza funkčnosti vyvíjených aplikací
  • Navrhování a automatizace testů
  • Komunikace s vývojáři, report o stavu testování
  • Co požadujeme?

  • Základy programování v C#, .NET nebo Java
  • Znalost operačního systému Windows, znalost Linux výhodou
  • Angličtina na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
  • Uživatelská znalost databází ORACLE, MS SQL nebo DB2
  • Základní znalost jazyka SQL, základy sítí a TCP / IP
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky ve formě Cafeterie
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávací kurzy a workshopy
  • Příspěvky na připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Požádat