NÁBORÁŘ V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE
AC Jobs
Ústí nad Labem
před 8 dny

Hledáme posilu do týmu se zájmem o personalistiku a s obchodním myšlením. Přidej se k nám a buď součástí největší české personální agentury!

Pracovní náplň

  • vedení pohovorů s kandidáty
  • komunikace se zákazníky (firmami)
  • tvorba a správa inzerátů
  • zpracování životopisů
  • aktivní vyhledávání kandidátů
  • práce s databázemi
  • administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • obchodní myšlení, zaměření na výsledky a zájem o personalistiku
  • znalost AJ
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office) a českého pravopisu
  • samostatnost, silné komunikační a argumentační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • stabilní zázemí největší české personální agentury
  • motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • reálnou možnost profesního růstu
  • benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • důkladné zaškolení, firemní vzdělávání
  • lokalita : Ústí nad Labem
  • Požádat