MISTR LAKOVNY
AC Jobs
Jablonec nad Nisou
před 17 dny

Baví Vás lakování a zajímá Vás práce v lakovně? Chcete vést vlastní tým? Máte průkaz VZV? Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu?

Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Libereckém kraji, hledá posilu na pozici : MISTR LAKOVNY

Pracovní náplň

  • Organizace chodu práškové lakovny
  • Vedení 15 podřízených
  • Rozdělení práce a úkolů
  • Výběr nových zaměstnanců a jejich zaškolení
  • Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Platný průkaz VZV - výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu - výhodou
  • Ochotu pracovat na směny
  • Samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 dní dovolené nad rámec zákona
  • Příspěvky na sport, rekreace
  • Bonusy a prémie za docházku nebo inovace
  • Závodní stravování
  • Výhodné mobilní tarify
  • Požádat