Řidiči MKD - návěs FRIGO nebo plachta
MARSHAL LOGISTIC s.r.o.
Ústí, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro MARSHAL LOGISTIC s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Ústí 182, Vsetín 1 (Ústí), 75501
  • Přidáno : 28.5.2018
  • Řidiči tahačů :

    ŘIDIČI MKD - NÁVĚS FRIGO

    Požadujeme : řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, praxe v dopravě min. 1 rok, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

    Náplň práce : práce v EU, turnusy 3- 4 týdny

    První kontakt : telefonicky v době 9 : 00 - 15 : 00 h. na čísle : 731 192 107, e-mailem na : kovarova marshal-logistic.com nebo osobně na pracovišti v Ústí u Vsetína.

    ov. email 29.6.2018

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední