PRACOVNÍK V OBLASTI PLÁNOVÁNÍ VÝROBY
AC Jobs
Svitavy
před 1 dnem

Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z oblasti plánování výroby? Jste organizačně schopní a ovládáte německý jazyk?

Mezinárodní strojírenská firma hledá posilu na pozici : PRACOVNÍK V OBLASTI PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • Tvorba výrobního plánu a kontrola jeho plnění
  • Sledování výroby a skladu zásob
  • Optimalizace výrobních plánů
  • Komunikace s dodavateli
  • Kontrola a příprava podkladů k expedici
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Základní znalost německého jazyka
  • Zkušenost s plánováním výroby výhodou
  • Dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • Analytické myšlení a zodpovědnost
  • Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Požádat