Právní zástupce
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Zlín, Česká republika
před 10 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : třída Tomáše Bati 3792, Zlín 1 (Zlín), 76001
  • Přidáno : 18.7.2018
  • Úředníci všeobecné správy vnitřních věcí státu :

    Náplň práce : jednání za stát před soudy, rozhodci nebo stálými rozhodčími soudy a jinými orgány, zpracování právních stanovisek.

    Požadavky : vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu právo získané na vysoké škole v České republice.

    Nejméně tříletá doba praxe v oboru po ukončení předepsaného vzdělání. Praxe v advokátní kanceláři včetně profesní zkoušky výhodou, znalost anglického nebo německého jazyka včetně právní terminologie výhodou.

    Strukturovaný profesní životopis se zaměřením na předchozí praxi, motivační dopis.

    Upozornění : Úřad si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům, kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

    Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů nebo prodloužit termín výběrového řízení.

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 72 800 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis