Operátoři pálícího stroje
LUCCO a.s.
Velké Albrechtice, CZ
před 18 hodinami
source : Easy-prace.cz

Z : 29.6.2018.A : 31.10.2018.

Místo výkonu práce Velké Albrechtice.Náplň práce : Příprava a kontrola pálících plánů, kontrola programů dle nainstalovaného softwaru v technologii, příprava a manipulace hutního materiálu dle rozměru a jakosti předepsané v pálicím plánu, testování technologie dle programu nad hutním materiálem, samotné pálení tvarových výpalků, provádění korektur v programu v případě nesouladu.

Požadujeme : Vyučení ve strojírenském oboru (i bez maturity), platný průkaz jeřábník, vazač, orientace v pálicích plánech, samostatnost, pečlivost, schopnost přesné práce, fyzická zdatnost.

Zaměstnanecké výhody : Stravenky, měsíční a čtvrtletní odměny, zvýhodněné hlasové a datové tarify pro mobilní telefony, odměna za inovaci či úsporu nákladů, od 1.

2019 penzijní připojištění.

Telefonický kontakt od 7 : 00 do 15 : 00 hodin.

Osobní kontakt na výše uvedené adrese od 7 : 00 do 15 : 00 hodin.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost