Cost Controller
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Benešov, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : - Zajistit kontrolu operativních nákladů a investic - Spolupodílet se na definování a rozvíjení integrovaného finančního systému který bude poskytovat podklady pro potřeby rozhodování managementu společnosti -

Nastavovat a udržovat procesy spojené se správným a úplným oceněním výrobků - Zajistit integritu finančního reportingu prostřednictvím implementace a udržování silného systému interních kontrol -

Asistovat Finančnímu manažerovi v oblasti finančního vedení společnosti a usilovat o neustále zlepšování v oblasti všech finančních procesů -

Zodpovídá za včasnou a správnou závěrku operativních nákladů - Zodpovídá za proces oceňování na úrovni standardních cen.

Zodpovídá za správnost ocenění výrobků - Poskytuje v požadovaných termínech vhodné analýzy pro posouzení nových investic.

Spolupodílí se na plánování a řízení přípravy rozpočtů - Aktivně vyhledává příležitosti pro zvýšení pracovní efektivity a snížení nákladů a podporuje jejich implementaci Požadavky : -

VŠ vždělání v oboru financí / účetnictví - Praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky - Angličtina na pokročilé úrovni - Znalost práce na PC a dalších softwarů (MS Office Lotus Notes) -

Samostatnost zodpovědnost a analytické myšlení Nabízíme : - Být součástí velké nadnárodní společnosti - Možnost dalšího kariérního růstu -

Odpovídající platové ohodnocení náročnosti práce - Množství benefitů : 5 týdnů dovolené Cafeterie v hodnotě 12 000 / rok příspěvky na děti stravování a další Vzdělání : vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek