Číšník, servírka v restauracích koncernu
eFi Hotel Brno
Bratislavská, Brno
před 8 dny

Do našich otevřených a připravovaných restaurací hledáme personál na pozici číšník, servírka . Nabízíme Vám práci v několika našich restauracích, motivační ohodnocení, velký výběr benefitů a dlouhodobou spolupráci.

luxusním hotelovém komplexu eFi Hotelu se nachází naše restaurace Stará Tkalcovna, eFi Wellness & Fitness, kongresové centrum a letní Sun Bar s terasou a bazénem.

restauraci probíhají snídaně, dopolední menu a večerní menu. Čeká Vás tedy obsluha hostů nejen českých, ale i zahraničních.

www.stara-tkalcovna.cz www.facebook.com / staratkalcovna.cz www.instagram.com / staratkalcovnabrno

TEFITI Restaurant · Bar je středomořská restaurace, která se nachází v historické budově divadla Reduta na Zelném trhu. K hostům i zaměstnancům přistupujeme s přátelským a rodinným přístupem, a to v moderním duchu.

Zaměřujeme se na pokrmy z čerstvých ryb, mořských plodů, domácích těstovin, dezertů a domácí zmrzliny. Přesvědčte se o tom na vlastní oči v našem videu https : / / www.

youtube.com / watch?v ghZ35K0EvB4&t 35s.

www.tefiti.cz www.fb.tefiti.cz www.instagram.com / tefiti.cz

Naše budoucí připravovaná restaurace se bude nacházet na nám. 28 října 23, a to také v centru Brna. Plánujeme zde otevřít čtyřhvězdičkový hotel s restaurací.

Další hotel by se měl nacházet na zámku Račice na Vyškovsku, kde plánujeme i restauraci a wellness centrum.

Pokud Vás některá z našich restaurací zaujala a chcete být při vzniku dalších, nových restaurací, tak se neváhejte přihlásit a přidat se do týmu k nám!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost