Účetní obchodních korporací
PROFI-MEN, s.r.o.
Královéhradecký kraj, CZ
před 13 hodinami
source : HyperMedia, a.s.

Obory : Audit, daně, účetnictví

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Hledáme zkušeného člověka pro zpracování účetnictví obchodních korporací.

Náplň práce :

  • vedení účetnictví obchodních kanceláří
  • spolupráce s lokálními daňovými poradci
  • komunikace s obchodním týmem
  • závěrková a reportingová činnost
  • práce v mezinárodním týmu
  • Požadavky :
  • znalost angličtiny
  • vysokoškolské vzdělání v oblasti účetnictví
  • předcházejí zkušenost na obdobné pozici výhodou, včetně znalosti práce v účetních programech, znalost práce v systému SAP výhodou
  • znalost práce na PC, znalost MS Office
  • Nabídka :
  • práce v úspěšné nadnárodní společnosti
  • možnost osobního růstu
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení + další benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Požádat