STROJNÍ ZÁMEČNÍK
AC Jobs
Šumperk
před 10 dny

Jste manuálně zručný člověk s nadšením pro strojírenství? Máte zkušenosti z výroby a chcete se stále učit novým věcem? Hledáte uplatnění v Olomouckém kraji.

Zašlete nám Váš životopis! Hledáme právě Vás! STROJNÍ ZÁMEČNÍK OKRES OLOMOUC

Pracovní náplň

  • zaškrabávání, zabrušování, vyvažování, slícování
  • spojování šrouby, nýty
  • pájení a svařování částí strojů
  • ošetřování a údržba používaných pracovních pomůcek
  • Co požadujeme?

  • minimálně vyučení v oboru zámečník či obráběč kovů
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • dobrý zdravotní stav
  • zkušenost s prací ve směnném provozu
  • NABÍZÍME :

  • práci ve stabilní firmě
  • náborový příspěvek po zkušební době
  • dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování na pracovišti
  • příspěvek na důchodové pojištění 500 Kč
  • výhodné telefonní tarify i pro Vaše rodinné příslušníky
  • místo výkonu práce : Olomoucký kraj
  • Požádat