VÝROBNÍ KONTROLOR
AC Jobs
Jihlava
před 18 dny

Hledáte novou práci a setkal jste se na své pracovní pozici s kontrolou kvality? Orientujete se ve výkresové dokumentaci?

Rád byste pracoval ve společnosti, která je stabilní a nabídne Vám možnost dalšího růstu a rozvoje? Potom je pozice VÝROBNÍ KONTROLOR v okrese Žďár nad Sázavou právě pro Vás! Zavedená strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici : VÝROBNÍ KONTROLOR (23-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kontrola kvality produktů dle výkresů
  • práce s různými měřidly dle různých metod
  • tvorba záznamů a protokolů o kvalitě
  • řešení vzniklých neshod
  • práce na směny
  • Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • praxi v oblasti kontroly kvality - výhodou
  • zkušenost s používáním měřidel vítána
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce v MS Office
  • Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • zvýhodněné rekreační aktivity
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce : okres Žďár nad Sázavou
  • Požádat