LINUX ADMINISTRATOR
Spinoco Czech Republic, a.s
Staré Město, Czech Republic
před 15 dny

Cítíš se v příkazové řádce jako doma? Pokud chceš měnit svět komunikace a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, máme příležitost právě pro Tebe!

Co budeš dělat?

Budeš se podílet na správě a rozvoji serverové a síťové infrastruktury. Dále budeš mít na starosti návrh a implementaci řešení souvisejících se serverovou infrastrukturou založenou na Linuxu, kontejnerech a KVM.

Co bude dobré už umět?

 • Znalost Docker a KVM
 • Zkušenosti s RedHat nebo CentOS
 • Základy skriptování v Bash / Perl / Python
 • Znalost internetových protokolů, SIP výhodou
 • Angličtinu na úrovni pro porozumění technické dokumentaci
 • Co můžeš očekávat od nás?

  U nás ve Spinoco budeš pracovat s nejmodernějšími technologiemi a získáš možnost každým dnem skutečně růst. Budeš součástí týmu s neopakovatelnou firemní kulturou založenou na otevřenosti, svobodě a odhodlání dosahovat odvážných cílů.

  neposlední řadě Ti nabídneme flexibilitu, příjemné prostředí a přátelský tým lidí, se kterými bude radost spolupracovat.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost