SENIOR TECHNIK ELEKTRO
AC Jobs
Brno
před 1 dnem

Vystudoval jste SOU / SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou Vyhlášku č. 50 / 1978 Sb., min. 5? Jste odborníkem na opravy a údržbu elektrotechnických strojů a výrobních linek?

Chcete začít pracovat ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí zajímavé benefity? Zvládáte směnný provoz?

Zašlete nám svůj životopis a začněte pracovat pro mezinárodní společnost jako SENIOR TECHNIK ELEKTRO!

Pracovní náplň

  • Opravy a údržba elektrotechnických strojů
  • Poskytování technické podpory
  • Vytváření technické dokumentace
  • Analyzování důvodů poruch na strojích
  • Podávání návrhů nápravných opatření
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50 / 1978 Sb., min. 5
  • Praxi v elektro údržbě
  • Znalost technologií v oblasti elektroniky
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příjemný pracovní kolektiv a prostředí
  • Požádat