Správce IT a průmyslových programů (Z20423)
Dobrá práce.cz
Vysočina (okres Havlíčkův Brod), CZ
před 8 dny
source : Dobrá práce.cz

Pracovní náplň

Staňte se posilou našeho týmu v silné, prosperující mezinárodní společnosti. Zabýváme se výrobou kabelových svazků pro automobilový a strojírenský průmysl.

Hledáme zkušeného a zodpovědného pracovníka na pozici :

SPRÁVA IT A PRŮMYSLOVÝCH PROGRAMŮ

Hlavní náplň práce :

  • správa počítačové sítě
  • správa instalovaných prostředků IT
  • koordinace strategie v oblasti IT s mateřskou firmou (DE)
  • komunikace s dodavateli CZ programů
  • správa a úpravy průmyslových programů (pro testovací zařízení)
  • údržba technologických počítačů s cílem zajištění plynulého chodu výroby
  • zajištění dostupnosti potřebných IT prostředků pro odborné pracovníky
  • zajištění správné funkce průmyslových programů ve vztahu k výrobní dokumentaci a výrobnímu procesu
  • Požadavky :

  • SŠ / VŠ - nejlépe v oblasti IT
  • německý nebo anglický jazyk (slovem i písmem) - podmínkou
  • všeobecná orientace v IT oboru
  • praxe na obdobné pozici - výhodou
  • znalost software Windows
  • znalost problematiky : TCP / IP sítí
  • znalost aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy - výhodou
  • schopnost prosadit se
  • Nabízíme :

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • moderní a čisté pracovní prostředí (bez hluku, prachu, špíny a zápachu)
  • práci na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • motivující finanční ohodnocení (dle praxe a zkušeností)
  • pracovní doba dle domluvy (jednosměnný provoz, Po-Pá)
  • každoroční zhodnocení mzdy, dotované stravování, roční a měsíční odměny, příspěvek na penzijní spoření, podpora v profesním růstu, zvýhodněné služby mobilních a bankovních spol., a další benefity
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem.

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!