Ředitel marketingu
Alza.cz a.s.
Praha
před 2 dny

Krotitel Alzáka?

Vlastně to vůbec není o Alzákovi. Je to o tom propojit dva hodně odlišné světy marketingu, kreativní offline a analytický online .

Je to o tom uřídit 100hlavý tým a zároveň si udržet schopnost ponořit se do detailu . Je to o tom zjednodušovat a pragmatizovat.

Je to o tom pomoci businessu dosáhnout vytyčených cílů a říct, kolik to bude stát a maximalizovat zisk. Zkrátka zero based budgeting v praxi.

Uspěje u nás ten, kdo...rozumí číslům, bez nich není business.se nebojí dělat chyby. Ti nejúspěšnější jich dělají průměrně nejvíce.

přemýšlí komplexně. Rychlejší než rozhodování v týmu je rozhodování ve vlastní hlavě.bere změny jako hybatele dění. Znáte Elona Muska?

má odvahu jít s námi do Evropy a pomůže Alzákovi to celé ukřičet.chápe, že e-commerce je o technologiích a má je rád.vnímá potřeby zákazníků, protože díky nim existujeme.

Je nám jasné, že naše nároky jsou poměrně vysoké, tudíž pokud najdeme někoho s drivem a chutí učit se , jsme připraveni být mu oporou a se spoustou věcí mu (anebo ji, dámy jsou u nás stejně vítané jako pánové) rádi pomůžeme.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost