OPERÁTOR/KA příchozí linky Komerční banky, Liberec
Societe Generale Private Banking
Liberec - Rumunská
před 7 dny

Environment

Hledáme nové posily na neprodejní pozici.

Co budete dělat :

  • Komunikovat s klienty na příchozí lince Komerční banky
  • Pracovat v režimu 7x24 (ranní, odpolední, noční, víkendy, svátky)
  • Řešit požadavky klientů a hledat pro ně vhodná řešení (např. zadávání platebních příkazů, ověřování zůstatku, správa trvalých příkazů, sjednání schůzky apod.)
  • Profile

    Nemáte praxi v oboru? Nevadí, vše vás rádi naučíme, stačí maturita.

    Pošlete nám životopis a my se vám ozveme!

    Co získáte :

  • Hlavní pracovní poměr, stabilní práci u spolehlivého zaměstnavatele, držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2018
  • Garantovanou mzdu, čtvrtletní bonusy a další atraktivní odměny
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč / pracovní den, plně hrazeny zaměstnavatelem
  • Možnost kariéry v rámci celé banky
  • Práci v centru města
  • 5 týdnů dovolené a až 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvky na volnočasové aktivity (systém Cafeteria)
  • Zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Požádat