Řidič MKD
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Pardubice, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta s centrálou a dispečinkem v Hradci Králové hledáme nové kolegy na pozice Řidičů MKD.

Náplň práce : - v prvé řadě na přeprava po evropských zemích (Polsko Rumunsko Slovensko Německo Finsko Švédsko Rakousko Maďarsko atd.

Požadujeme : - aktivní řidič / profesní průkaz / karta řidiče - řidičské oprávnění sk.

C E - odpovídající zdravotní stav - čistý rejstřík trestu Nabízíme : - mzdu až 40.000 čistého / měsíc - zázemí stabilní společnosti -

PP na dobu neurčitou - nástup možný ihned nebo dle domluvy - pružná pracovní doba Kontaktujte nás na e-mail : pardubice jobleader.

cz Vzdělání : SŠ s maturitou, vyučení, základní Typ pracovního poměru : Zkrácený úvazek, Plný úvazek, Brigády, Práce na ŽL