Mzdová účetní - zkrácený úvazek
O.K. AUTOMOT, s.r.o.
Vyškov, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Kompletní vedení mzdové agendy a zpracování mezd (mzdové listy, ELDP, roční zúčtování daně, atd.) Komunikace s organizacemi (SSSZ, ÚP, zdravotní pojišťovny, exekutorské úřady, atd.

Zpracování měsíčních a ročních statistických výkazů a reportů ke mzdové problematice Požadujeme : Úvazek 4 - 6 hodin Ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru Min.

2 roky praxe na obdobné pozici Znalost českých účetních,daňových a pracovně právních předpisů Spolehlivost, samostatnost,přesnost, pečlivost,zodpovědný a aktivní přístup k práci Znalost MS Office Znalost účetního systému VEMA -

výhodou Znalost AJ alespoň na základní úrovni se snahou zlepšit se na úroveň komunikativní Nabízíme : Nástupní mzda 17.500 24.

000 Kč Příplatek za směnnost (noční 15%, víkendy 25%) Práce na HPP zkrácený úvazek, nástup ihned nebo dohodou Stravenky (55%hradí zaměstnavatel) Profesní školení, odborný a osobní rozvoj Místo výkonu práce VYŠKOV Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Zkrácený úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost