Lehká manuální práce - Velká Bíteš -svoz zajištěn - 23.000,-
Dobrá práce.cz
Oslavany (okres Brno, CZ
před 12 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

  • manuální zručnost
  • dobrý zrak
  • zodpovědnost, pracovitost, samostatnost
  • Nabídka

    Nejsou Vám cizí automobily a chcete se částečně podílet na jejich výrobě? Hledáme šikovné uchazeče a uchazečky pro našeho významného klienta působícího v oblasti automotive.

    Svozová doprava ZDARMA zajištěna :

    1) Brno-Kuřim-Tišnov-Velká Bíteš

    2) Třebíč-Náměšť nad Oslavou-Velká Bíteš

    3) Ivančice-Oslavany-Rosice-Zbraslav-Velká Bíteš

    4) Bystřice nad Pernštejnem - Horní Rožínka - Zvole - Dolní Rožínka - Strážek - Moravec - Křižanov - Osová Bítýška - Vlkov - Velká Bíteš

    Nabízíme :

  • práci v 2směnném / 3směn ném / nepřetrži tém provozu
  • odpovídající finanční ohodnocení (postupné navyšování mzdy)
  • levné závodní stravování
  • při nevyužití svozu příspěvek na dopravu (až 2080,- Kč)
  • firemní benefity, možnost dalšího profesního růstu (teamleader, seřizovač apod.)
  • moderní pracovní prostředí a zázemí
  • 23 / 29 dní dovolené (směnný / nepřetržitý provoz)
  • práci v moderní a expandující zahraniční společnosti
  • plnohodnotné zaškolení
  • možnost nástupu ihned
  • Pracovní náplň

  • jednoduchá obsluha výrobních zařízení
  • pohledová kontrola výrobků
  • balení hotových výrobků Město : Oslavany
  • Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!