specialista logistiky
ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
Hradiště, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ETD TRANSFORMÁTORY a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Zborovská 54 / 22, Plzeň 1 (Hradiště), 30100
  • Přidáno : 16.11.2018
  • Specialisté v oblasti logistiky :

    Životopisy prosíme na adresu : david.benes etd-bez.cz

    Náplň práce : Zajišťovat, řídit a koordinovat procesy zajištění dopravy, balení a expedice produktu. Jednat s dodavateli.

    Požadujeme : VŠ nebo SŠ technického směru, orientace v oboru, práce na PC se SW Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), IS K2 / SAP, TC, znalost čtení technické dokumentace (výkres, kusovník apod.

    znalost AJ, základní znalost právních předpisů v oblasti mezinár. přepravy, celních předpisů, základní znalost právních předpisů v oblasti ochrany ŽP, BOZP, ADR, dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz B, svědomitost, pečlivost

    Nabízíme : růst mzdy po zapracování, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání

    Absolventy zaučíme.

    Zaměstnanecké výhody : příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, příspěvek na vzdělávání, příspěvek na dopravu, roční odměny

    Vyžadované vzdělání : ÚSV