Dělníci v oblasti výstavby budov
ALLBAUTECH s.r.o.
Praha-Smíchov, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce Praha Úřední hodiny pro uchazeče o zaměstnání jsou v kontktních kanceláři ALLBAUTECH, Pavla Švandy ze Semčíc 580 / 10, Praha 5, každé pondělí a středu od 8 : 00 do 10 : 00, tel číslo : 602 21 20 59 Nutný dobrý zdravotní stav.

Jedná se o fyzicky náročnou práci, zvedání a manipulaci s těžkými břemeny.

montážní práce při stavbě lešení, práce na lešení, pomocné práce při odstraňování sedlových střech a tesařských pracech.

Pomocné práce na stavbách, manuální zručnost, výkopové práce, montážní práce, dokončovací práce, výhodou znalost sádrokartonářských prací, Přesná charakteristika práce dle konkrétních zakázek, ŘP a VZV vítán.

Pracovní doba v dělených směnách, případná práce o víkendech.

Nabízíme pracovní poměr na HPP, DPP, DPČ.

Výkon práce : Praha a další místa výkonu práce dle cestovních příkazů zaměstnavatele na základě, uzavřených objednávek v roce 2014.

Výpis rejstřík trestů.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost