Specialista/ka v oblasti financí - hypoteční, investiční, pojišťovací
Jan Kubalák
Bělský Les, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Jan Kubalák .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Hasičská 550 / 50, Ostrava 30 (Bělský Les), 70030
  • Přidáno : 20.10.2018
  • Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté :

    Pracoviště : Hasičská 550 / 50, Ostrava - Hrabůvka, 700 30

    Kontakt : své životopisy zasílejte e-mailem, příp. dle dohody osobně

    Požadavky : úplné SŠ vzdělání s maturitou a vyšší. Dokonalou znalost českého jazyka, znalost práce s PC, ŘP sk . B, zodpovědnost, sebeovládání, sebeuvědomění, empatie, iniciativnost, sebedůvěra, cílevědomost, rozhodnost a schopnost práce v týmu.

    Náplň práce : kontaktování a zpracování požadavků klienta, telefonický a osobní kontakt s klientem, modelace a představení úvěrových, investičních a pojistných produktů.

    Správa a servis stávající klientely.

    Nabízím : budování kariéry, školení a osobní rozvoj pod dohledem zkušeného manažera skupiny s dlouholetou praxí to vše na náklady firmy.

    Příjem bez horní hranice výdělku. Příjemný kolektiv schopných a úspěšných spolupracovníků. Zázemí, podpora a benefity.

    Zaměstnanecké výhody : dotace na telefon, tiskárnu, NTB. Zvýhodněný telefonní tarif. Zvýhodněný operativní leasing.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)