PROJEKTOVÝ MANAŽER – JUNIOR
AC Jobs
Praha hl. Město
před 7 dny

Máte zkušenosti v elektrotechnickém odvětví? Chcete vést projekty po celém světě? Lákají Vás služební cesty do netradičních destinacích?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Pražská společnost realizující výstavbu vodohospodářských staveb po celém světě hledá kolegu na pozici : PROJEKTOVÝ MANAŽER JUNIOR (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení projektů po celém světě
  • Projekty zaměřené na vodohospodářství
  • Služební cesty do míst realizace (Latinská Amerika)
  • Udržování vztahů s investory a obchodními partnery
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi s vohodospodářstvím - výhodou
  • Vyhlášku 50 / 1978 Sb.
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené, smlouvu na dobu neurčitou
  • Pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování
  • Možnosti jazykových kurzů a dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu : Praha
  • Požádat