Vedoucí logistiky
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného zákazníka společnost působící v oblasti automotive hledáme vhodného uchazeče na pozici Vedoucího logistiky.

Náplň práce : - Vedení oddělení logistiky od výrobního plánování kooperací odvolávek dodavatelům skladů vstupního materiálu a hotové výroby -

Zodpovědnost za zboží ve skladu a řízení zásob nakupovaných dílů a jejich fyzickou a účetní evidenci - Zodpovědnost za plynulé dodávky materiálu do výrobního procesu a to až na montážní linky -

Zajištění materiálu a kooperace u dodavatelů dle požadavků zákazníka - Plánování přepravy s ohledem na čas dodávky a nákladů na dopravu -

Hodnocení klíčových ukazatelů na oddělení logistiky jejich pravidelný reporting a vytváření přijímání a vyhodnocení účinnosti nápravných opatření z auditů výsledků reportingu a nestandardních situací -

Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP PO a EMS ve svém oddělení a za dodržování pravidel norem ISO a ISOTS Požadujeme : -

Praxe minimálně 3 roky v oddělení logistiky ve výrobní společnosti - Zkušenosti s vedením lidí - AJ na komunikativní úrovni -

Flexibilita samostatnost komunikativnost cílevědomost a spolehlivost Nabízíme : - Zázemí stabilní společnosti - Zajímavé finanční ohodnocení -

Pružná pracovní doba - 5 týdnů dovolené - 13.

mzda - Dotované závodní stravování - Benefity v rámci programu Cafeterie - Možnost příspěvku na penzijní připojištění Vzdělání : vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek