JAVA VÝVOJÁŘ
AC Jobs
Zlínský kraj
před 4 dny

Chcete vyvíjet na platformě JAVA pro firmu, která působí v oblasti vývoje bezpečnějších elektronických plateb? Již jste se setkal se Spring Frameworkem nebo J2EE?

Vývoj webových aplikací pro Vás taky není cizí? Pokud chcete rozšířit tým lidí, který spolu rád tráví čas i po práci a tyto zkušenosti jste již nabyl / a, pošlete svůj životopis ještě teď.

Pracovní náplň

  • Vývoj firemních systémů na platformě JAVA
  • Vývoj software dle zadaných požadavků
  • Spolupráce na návrzích řešení a tvorbě dokumentace
  • Testování aplikací a vývoj software
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vývojem JAVA aplikací
  • Zkušenosti s vývojem Spring Framework nebo J2EE
  • Výhodou zkušenost s vývojem webových aplikací
  • Schopnost práce v týmu, ale i samostatnost
  • Co nabízíme?

  • Práce na prestižních projektech
  • Certifikaci v oboru, profesní vzdělávání
  • Příspěvky na stravování či občerstvení přímo na pracovišti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Sportovní firemní akce
  • Požádat